Disclaimer

8 Dec, 2020 admin No Comments

Pokud potřebujete další informace nebo máte jakékoli dotazy týkající se odmítnutí odpovědnosti na našich webových stránkách, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím následujícího e-mailu: [email protected]

 

Zřeknutí se odpovědnosti http: //Technicaldunya.com

 

Veškeré informace na tomto webu – http: //guide-tech.xyz- jsou publikovány v dobré víře pouze pro obecné použití. guide-tech.xyzdoes nezaručuje úplnost, spolehlivost a přesnost těchto informací. Jakákoli akce, kterou podniknete na základě informací na tomto webu („Technicaldunya“), je zcela na vaše vlastní riziko. guide-tech.xyzis nenese odpovědnost za žádné ztráty a / nebo škody související s používáním našich webových stránek.

 

Další stránky našeho webu můžete navštívit na těchto externích stránkách s hypertextovými odkazy. I když se snažíme poskytovat pouze vysoce kvalitní odkazy na užitečné a etické webové stránky, nemáme žádnou kontrolu nad obsahem a povahou těchto webových stránek. Tyto odkazy na jiné webové stránky neznamená, že doporučujeme, abyste na těchto webových stránkách našli vše. Vlastník webu a jeho obsah se mohou bez předchozího upozornění změnit a může k nim dojít dříve, než budeme mít příležitost odstranit odkazy, které mohou být „nesprávné“.

 

Vezměte prosím také na vědomí, že při opuštění našeho webu mohou mít jiné weby odlišné zásady ochrany osobních údajů a podmínky, které jsou mimo naši kontrolu. Před zahájením podnikání nebo nahráním informací si prosím přečtěte zásady ochrany osobních údajů tohoto webu a jeho „Podmínky služby“.

souhlasit

Používáním našeho webu souhlasíte s naším zřeknutím se odpovědnosti a jeho podmínkami.

Aktualizace

Pokud v tomto dokumentu aktualizujeme, upravíme nebo provedeme jakékoli změny, budou zde tyto změny zvýrazněny.

 

Comments closed.